Vandaag naar de verloskundige geweest. 1,5kilo zit ik nu pas boven mijn normale gewicht, dat gaat goed dus!
Bloeddruk prima: 99/64. Hartje klopte ook goed. Ik maakte me dan ook totaal geen zorgen, deze spruit schot me nu al bont en blauw van binnen! Maar toch wel prettig een bevestiging.
Nou met de 20 weken echo van 4weken terug bleek dus dat mijn placenta laag lag. Aangezien hij op de echo van 16 weken hoog lag, is dat wel extra zorg. De kans dat hij weer omhoog gegroeid is is een stuk kleiner dan wanneer hij toen ook al laag lag... Het zal wel, klinkt ook wel logisch. Met 32 weken hoor ik of ik thuis mag bevallen, of onder het mes moet.
Dit weekend heb ik gewerkt. In 3dagen 7 uurtjes, niet veel, maar wel genoeg voor nu. Pff hoop dat die pijn in mijn bekken wat beter wordt, of in elk geval wat beter te controleren. Over zal het wel niet gaan, helaas.
Elin heeft haar eerste echte zinnetje geleerd: Ik heet Elin ( ik eet Enin)
reacties (0)